Small Business Committee Members

Hee Ahn, iVision Consulting

Mark Amtower, Amtower & Company

Kevin Andres, Black Bear Technology Solutions

Mark Arnold, Assyst

Ash Banerjee, The Brite Group Inc

Michael Bosco, Akima

Judy Bradt, Summit Insight

Barbara Bridges, Empower Cyber

Joseph Chrisinger, ITSC Secure Solutions

Taylor Conway, Suntiva

Claire Cuccio, SNVC

Dean Daghita, Command Services & Support, Inc.

Dwight Deneal, US Coast Guard

Chunlei Ding, Celerens

Joshua Elphee, GDIT

Robert Gearhart, GCS

Charles Helwig, Odyssey Systems Consulting Group

Ambreen Javed, Integrated Management Strategies

Pulkit Kapila, Core-CSI LLC

Heather Lacroix, ChenegaTI

Christine Lanning, Integrated Security Technologies, Inc.

Timothy Lowman, EmeSec Incorporated

Tim Lund, TestPros, Inc.

Archisha Mehan, FEDMINE.US

Lisa Shea Mundt, The Pulse of Government Contracting

Laura Owens, Treada Technology Group

Ludmilla Parnell, GDIT

Thomas Perry, VG Systems

Nancy Peters, CACI

Fabian Plath, Tyto Athene, LLC

Rohini Rao, Info Soft Systems, Inc.

Calvin Rhodes, IP-Plus Consulting, Inc.

Terrie Rollins, RMR Technology Group

Gretchen Schreiber, ALEX Alternative Experts

Shivaji Sengupta, NXTKey Corporation

Bijal Shah, Trewon Technologies

Rakhi Sharma, Rigil Corporation

Lisa Smiley, Walker and Associates Inc.

Rob Stewart, Federal Government Experts, LLC

Matthew Stratford, BridgePhase 

Eric Strauss, Connected Logistics

William Swann, Watershed Security

Paul Thielen, Interloc Solutions

Julie Walker, Sealing Technologies, Inc.

John Louie Yilling, Tavve Software Company

Tan Wilson, Entellect LLC

Liaisons:

Amy Fadida, A.M. Fadida Consulting

Anitha Raj, Technology Committee, ARAR Technology

Brian Moore, Cyber Committee, Electronic Warfare Associates Inc. (EWA)

Daniel Turissini, Homeland Security Committee, Spyrus

Sukumar Iyer , Brillient Corporation

Clairesse Jackson, Alion Science & Technology

Mark Arnold, Assyst

Chris Cusano, Blue Triangle

David Pak, USMax Corporation